ייעוץ תזונתי אישי

שיטת הטיפול שלי היא שיטת טיפול אישית המותאמת לצרכי המטופל ומצבו הבריאותיומעניקה כלים וידע מקצועיים וכן תמיכה ועידוד להצלחת התהליך.

לאחר הכרות עם אורח חייו ומצבו הבריאותי והתזונתי, אני בונה יחד עם המטופל תפריט אישי ומאוזן בהתאםלמצבו הבריאותי והתזונתי,לאורח חייו, לסדר יומו, לדפוסי האכילה ולמאכלים אהובים.
במהלך הדרך המשותפת ניתן לשנות ולגוון את התפריט בהתאם לצרכים ובהתאם לתוצאות. במהלך הטיפול אני מעניקה למטופל כלים וידע איתם יוכל להמשיך בתהליך ולהפכו לאורח חייו החדש.

על מנת להעריך נכונה את התהליך, אני נעזרת במדידת היקפים, אחוזי שומן ומשקל, לפי הצורך.בנוסף, במידה ויש צורך, אני מפנה את המטופל לבדיקות דם ולבירור מצבו הרפואי ו/או להערכת המצב הרפואי בעת תהליך שינוי הרגלי האכילה.
בטיפול אישי אני מקפידה לשמור על קשר אישי ורציף עם המטופל, כך שניתן לפנות אלי גם בין המפגשים עם שאלות מקצועיות או לצורך עידוד ותמיכה.

למי מתאים היעוץ האישי?
לסובלים מ: השמנה, תת משקל, מחלות כרוניות (סוכרת, יתר לחץ דם, מחלות לב), הפרעות ומחלות במערכת העיכול (מחלות כרוניות של דרכי העיכול, אי סבילות למזונות, תסמונת המעי הרגיש, וסימפטומים כגון: עצירות, שלשולים, צרבות ועוד)
כמו כן הייעוץ האישי מתאים לבני נוער, למתאמנים בחדרי כושר, לנשים בהריון ולאחר לידה, ולקשישים.
יתרונות הייעוץ האישי:

התאמה אישית
התייחסות לבעיות בריאותיות
דיאטנית פרטית – קבלת תשומת לב אישית.
מדידת אחוזי שומן והקפים
הפנייה לרופאים מתאימים, במידת הצורך
רכישת כלים התנהגותיים ואימון לתזונה נכונה
מפגש פעם בשבוע, מעקב אחר ההתקדמות לאורך 3 חודשים לפחות,   
      הגדלת הסיכוי להצלחת התהליך לאורך זמן!


לייבסיטי - בניית אתרים